AKP Kongresinde Ortalık Karıştı: Polis Müdahale Etti!
AKP Bodrum İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi’nde yaşanan gerginliğe polis müdahale etmek zorunda kaldı. Kaftancıoğlu ‘Atatürk demem’ dedi: CHP’de ortalık karıştı!


AKP Kongresi Karıştı, Polis Müdahale Etti! – Güncel Haberler
AKP’nin Ordu ilçe kongrelerinde, ikinci liste krizi yaşanması gerginliğe neden oldu. Son olarak Korgan ilçe kongresinde çıkan gerginliğe polis müdahale etti. 15:39 – 28 Şubat 2018.


AKP Karıştı! Polis Kongreye Müdahale Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kongresi karıştı, polis kongreye müdahale etti. Tartışmalı geçen AKP Perşembe ilçe kongresinden sonra, dünkü Korgan ilçe kongresinde de gerginlik yaşandı.


Ortalık Karıştı, Polis Müdahale Etti Ak Parti Kongresinde
Adana’nın Yüreğir ilçesi düzenlenen AKP kongresinde ortalık bir anda karıştı. Olaylar sırasında AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik ile diğer milletvekilleri salonu terk etti.


AK Parti Kongresi Karıştı, Polis Müdahale Etti! – SANAL BASIN
Son olarak Korgan ilçe kongresinde çıkan gerginliğe polis müdahale etti. TAKİP ET. Play Video. Adana’daki AK Parti kongresinde ortalık karıştı! AK Parti protokolünde gergin anlar!


AKP Kongresi Karıştı, Polis Müdahale Etti! – Haberi
AKP’nin Ordu ilçe kongrelerinde, ikinci liste krizi yaşanması gerginliğe neden oldu. Son olarak Korgan ilçe kongresinde çıkan gerginliğe polis müdahale etti.


AKP Kongresinde Gerginlik…Polis Müdahale Etti
İzmir’de AKP Bayraklı İlçe Kongresi’nde mevcut başkan Özgür Hızal destekçileri ile rakip olan Cemil Kurkut’u destekleyenler arasında gerginlik yaşandı.


AKP Kongresinde Ortalık Karıştı… “Adalet, Adalet” Diye Bağırdı
İki taraf arasında kısa süreli gerginlik yaşanırken Zekeriya Kaya ve ekibi kongre alanını terk etti. 2- “Sabah uyandığımda AKP’ye üye olduğumu öğrendim”. O ilde ortalık karıştı.


AKP Kongresinde Ortalık Karıştı! AKP’li Başkan Ahmet Edip Uğur…
Balıkesir Belediyesi’nin AKP’li Başkanı Ahmet Edip Uğur, AKP Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’yı hedef alınca AKP kongresinde ortalık karıştı. Divan başkanı müdahale etti.


AKP Kongresinde Deprem! Polis Müdahale Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi kongresinde ortalık bir anda karıştı ve kavga çıktı. İşte haberin ayrıntıları…
Autel obd2 scanner