Dev Şirket Koronavirüs Nedeniyle İflas Başvurusu Yaptı
Latin Amerika’nın en büyük ikinci hava yolu olan Avianca, koronavirüs nedeniyle havlu attı. Dev şirket koronavirüs nedeniyle iflas başvurusu yaptı.


Avianca’ya Koronavirüs Darbesi! Şirket İflas Başvurusu Yaptı
Şirket iflas başvurusu yaptı. Koronavirüssalgını nedeniyle bir süredir uçuşların durdurulması eski havacılık şirketlerinden biri olan Avianca’da koronavirüs salgının etkilerini gördü ve şirket iflasını istedi.


Dünya Devi Kolombiyalı Avianca Havayolu Şirketi Koronavirüs
…havayolu şirketi koronavirüs nedeniyle iflas başvurusu yaptı! Tüm dünyada Koronavirüs (Covid-19) salgını hayatı olumsuz CNN International’ın haberine göre iflas başvurusu kararı…


Haberler.com: Dev Şirket Resmen Başvuru Yaptı! Koronavirüs
Havacılık sektörüne çok ağır bir darbe vuran koronavirüs salgını nedeniyle iflas isteyen havacılık şirketlerine Avianca da eklendi. Filosunda 158 uçak olan şirket 27 ülkeye uçuş gerçekleştiriyor.


Dev Havaayolu Şirketi İflas Başvurusu Yaptı – Internet Haber
…Avianca, web sitesinden açıklama yaparak koronavirüs salgını nedeniyle iflas başvurusunda bulundu. Dünyanın en eski havayolu şirketi Avianca Havayolları iflas başvurusunda bulundu.


CNN Türk: ABD’de Koronavirüs Dev Şirketi İflasa Sürükledi – Son…
…giyim perakendecisi J.Crew Group, koronavirüsün etkileri nedeniyle konkordato başvuru yapmak zorunda kaldı. Haberler > Ekonomi Haberleri > ABD’de koronavirüs dev şirketi iflasa sürükledi.


Habertürk: Koronavirüs ABD’li Şirketleri İflasa Sürüklüyor Haberler
Koronavirüs salgını sebebiyle mağazaları kapalı olan ABD’nin 2 perakende devi Neiman Marcus ve J.C. Penney’nin iflas başvurusunda bulunmaya hazırlandığı bildirildi. Twıtter ile giriş yap.


Dünya Devini Koronavirüs Bitirdi! İflas Ettiklerini Resmen Açıkladılar!
İlk iflas eden dev firma ise dünyanın en eski ikinci havayolu şirketi olan Kolombiyalı Avianca oldu. Avianca şirketi yetkilileri koronavirüs nedeniyle iflas başvurusunda bulundular. Giriş Yap.


Ve Dev Şirket İflas Etti
Operasyonlarını sürdüremediği nedeniyle iflas başvurusunda bulunduğu bildirilen Atlasjet’in uçuşlarını durduğu bildirildi. 4- Meral Akşener bağışı kime yaptı. Magazin dünyasında koronavirüs paniği.


Koronavirüs Nedeniyle İcra ve İflas Takipleri Durduruldu – Memurlar….
Nafaka alacaklarına ilişkin icra takipleri hariç olmak üzere, tüm icra ve iflas takiplerinin 30 Nisan’a kadar durdurulmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
diagnostic code reader