Kanadyjski biskup zakazuje Rydzykowi wizyt w parafiach
Rydzykowi zgody na wizytę w polskiej parafii. Jesteśmy świadomi, że w przeszłości był on postacią kontrowersyjną. Jednak od czasu reprymendy papieża Benedykta w 2006 roku o.


Dezubekizacja w Sądzie Najwyższym. Sąd oddalił wnioski …
Kanadyjski biskup zakazuje Rydzykowi wizyt w parafiach; ANKIETA: Czujesz strach czy zmęczenie pandemią? materiał promocyjny partnera Dynamiczny i oszczędny. Nowy Yaris 2020 wie, jak zaskoczyć …


Biskup wspiera parafian, którzy chcą kobiet – księży …
Diecezja Killala, składająca się z 22 wiejskich parafii w północnym Mayo i zachodnim Sligo, podjęła proces z błogosławieństwem biskupa Johna Fleminga, w ramach którego prowadzi się wysiłki na rzecz zahamowania upadku kościoła na tym obszarze po analizie liczby kapłanów wskazującej, że do 2037 r. w 22 parafiach diecezji będzie obsługiwać pięciu lub sześciu kapłanów.


Zmiany w parafiach. Gdzie zmienił się duchowny?
Zmiany w parafiach. Gdzie zmienił się duchowny? fot. archiwum. Co roku w czerwcu w niektórych parafiach diecezji bydgoskiej następują zmiany, #których wśród księży dokonuje biskup ordynariusz Jan Tyrawa. Kogo przeniesiono do parafii poza powiatem nakielskim, a kto trafił do nas? Sprawdzamy.


Historia parafii | parafia
W niedzielę 27 września 1981 r. na placu kościelnym ks. Biskup Edward Materski odprawił Mszę Św. W kazaniu zachęcał, aby budować nie tylko świątynię z cegieł, ale również świątynię dla Boga w swoim sercu. W czasie Mszy świętej poświęcił krzyż i plac kościelny, który nazwano imieniem Matki Bożej Częstochowskiej.


Bp Ryś: Nasz Kościół to nie stu biskupów, a miliony …
Grzegorz Ryś, biskup krakowski, należy już do najbardziej ważnych hierarchów polskiego Kościoła. Dosyć młody, świetnie wykształcony i otwarty, nie obawia się mówić na trudne tematy. Duchowny, który świetny kontakt z młodymi ludźmi (jeździ z nimi np. w góry) mówi nam, że nie wolno zmarnować poczucia wspólnoty jaką zostawiła wizyta Franciszka na ŚDM


Czytelnik: W naszej parafii ksiądz nie przeczytał listu …
W niedzielę we wszystkich parafiach miał być odczytany list biskupów do wiernych, w którym przyznają, że jako pasterze Kościoła ‘nie uczynili wszystkiego, aby zapobiec krzywdom’. Czytelnik: – W parafii w Marcyporębie zamiast listu biskupów ksiądz wspomniał o ataku na Kościół.


Biskupi w Polsce – Katolicki.net
Rozwazalam, jak wiele Bog wycierpial i jak wielka nam okazal milosc, a my nie wierzymy, ze Bog nas tak miluje. O Jezu, kto to zrozumie? Co za bolesc dla naszego Zbawcy i czym nas przekona o swej milosci, jezeli smierc sama nas przekonac nie moze?


Zdjęcia biskupów wrocławskich – AKTUALNOŚCI
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).


Region: Zmiany personalne w parafiach. 62 księży otrzymało …
W sobotę, 23 czerwca podczas Dnia Kapłańskiego w sanktuarium w Krasnobrodzie biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek ogłosił zmiany personalne. Dekrety dotyczą aż 62 księży. Są to przejścia w stan emerytalny, nominacje na proboszczów, nominacje na pierwsze parafie, zmiany pomiędzy parafiami dla wikariuszów.
Launch car diagnostic