Aydemir: ‘Erzurumlu Olmak Bize Bahtiyarlık Veriyor’
Herkesin 23 Temmuz tarihine özel değer vermesi gerektiğini ifade eden Aydemir, “Netameli zamanlardan, millet eğer yüreğini devletle Erzurumlu Olmak Bize Ayrı Bir Bahtiyarlık Veriyor.


Bahtiyarlık Şiiri – Hüseyin Nihal Atsız
Bahtiyarlık: Ömründe bir kere sevinmektir. Bir karanlık geceye akıyorken bu varlık Bulunur mu dünyada ebedi bahtiyarlık? Her şeyin bir şekli var, her derdin bir ilacı… Türlü türlü yemişler verir dünya ağacı.


Çat’ın Ak Siması Dünya Evine Girdi – Genel – Erzurum Yeni Haber
Aydemir: ‘Erzurumlu olmak bize bahtiyarlık veriyor’. Erzurum Valisi Memiş, Covid-19 vaka sayısındaki artışı değerlendirdi. Son Yorumlananlar. Kındığılı: ”Provokatif saldırı bizleri…


Türk Doktorlar, Covid-19 ile Mücadeleye Destek İçin Özbekistan’da
7 MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın acı… 8 Urartu Göz, basın bayramını kutladı 9 İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı 10 Aydemir: ‘Erzurumlu olmak bize bahtiyarlık veriyor’.


Erzurumlu Bir İbrahim Aydemir
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Erzurumlu Erzurum’a da Erzurumluya da sahip çıkmalı. Aydemir,’ Tabi bir de bizim meşrebimiz var.. Yalana kapalıyız.


Erzurumlu Olmak – Uludağ Sözlük
farklı bir duygudur erzurumlu olmak hayata dair kırmızı çizgilerinizin farklı olduğunu hissedersiniz kendinizi tanımaya başladığınız yıllarda. Nihayetinde Erzurumlu olmaktan gurur duyarsınız.


Bahtiyarlık – Ekşi Sözlük
ah güç de değildi bahtiyarlık belki üstümüzde deniz gibi bir gökyüzü bir şemsiye gibi açtı mı gündüzü altında her kalbe esenlik payı var. * bu, şairin iddiası. böyle bir pay var mı bilmiyoruz. bize denk


Erzurumlu Bir İbrahim Aydemir – Erzurum Haberleri
Aydemir, ‘Erzurumlu Erzurum’a da Erzurumluya da sahip çıkmalı. diye konuştu.Aydemir,’ Tabi bir de bizim meşrebimiz var.. Ve kendimizi tarifimiz: ‘Erzurumlu Bir İbrahim Aydemir’..


Bahtiyarlık • Hüseyin Nihal Atsız
Bahtiyarlık: Ömründe bir kere sevinmektir. Bir karanlık geceye akıyorken bu varlık Bulunur mu dünyada ebedi bahtiyarlık? Türlü türlü yemişler verir dünya ağacı. Zafer çetin, ilim güç, bozgun kötü, aşk acı.


Erzurumlu Bir İbrahim Aydemir
…İbrahim Aydemir, ‘Erzurumlu Erzurum’a da Erzurumluya da sahip çıkmalı. Aydemir,’ Tabi bir de bizim meşrebimiz var.. şunları söyledi: “Yüce Rabbimin Kuranı azimüşan’da bize bir uyarısı var
Launch car diagnostic