Kahramanmaraş’ta Kurban Kesim Ücretleri Belirlendi Haberi
Gündem maddelerinin görüşülmesinde Kurban Kesim Ücretlerinin Belirlenmesi maddesinde; 2020 yılı kurban kesim ücretleri; Kılılı Merkez Kesimhanesi Büyükbaş kesim ücreti 300.00 TL…


Kurban Satış, Kesim Yeri ve Kesim Ücretleri Belirlendi
…ile kurban satış, kesim yerleri ve kesim ücretleri ve Canlı Hayvan Borsası padok kiraları belli oldu. 424 43 21, 0541 392 13 53 ve 0530 262 38 28 nolu telefonlardan kesim için randevu alabilirler.


Kahramanmaraş Büyükşehir Meclisi Kurban Kesim Ücretlerini Belirledi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Kurban Kesim Ücretlerinin Belirlenmesi maddesinde; 2020 yılı kurban kesim ücretleri; Kılılı Merkez…


Kurban Kesim Ücretleri Belli Oldu
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi, yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurban kesim ücretlerini belirledi.


Kurban Kesim Ücretleri Belli Oldu | Elbistan Haber
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi, büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık kesim ücretlerini belirledi.


Kurban Satış Kesim Yeri Ve Kesim Ücretleri Belirlendi – Gündem
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban satış, kesim yerleri ve kesim ücretleri ve Canlı Hayvan Borsası padok kiraları belli oldu.


Kahramanmaraş’ta kurban satış, kesim yeri ve…
Kurban satış, Kesim Yeri ve ücretleri belirlendi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban satış, kesim yerleri ve ücretlerini belirledi.


Kahramanmaraş’ta İlçe İlçe Kurban Kesim Ücretleri
Kahramanmaraş’ta Kurban kesim ücret fiyatları belli oldu. Gündem maddelerinin görüşülmesinde Kurban Kesim Ücretlerinin Belirlenmesi maddesinde; 2020 yılı kurban kesim ücretleri; Kılılı…


Kurban satış, kesim yeri ve kesim ücretleri belirlendi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban satış, kesim yerleri ve kesim ücretleri ve Canlı Hayvan Borsası padok kiraları belli oldu.


KAHRAMANMARAŞ’TA KURBAN SATIŞ, KESİM YERİ… – clipzui.com
Kurban satış, Kesim Yeri ve ücretleri BELİRLENDİ0:50. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile kurban satış, kesim yerleri ve ücretlerini belirledi.