Kaymakam Çelik ve Başkan Ünlü’den Okul Ziyaretleri – Yaylahaber
…Çelik ve Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, yüz yüze eğitim yapılan okullarda incelemelerde bulundular. Atatürk ve Cumhuriyet İlkokullarını ziyaret eden kaymakam Çelik ve Başkan Ünlü…


TAPDER’den Odabaş’a Ziyaret – Yaylahaber
Belediye “her yerde”. CHP’den Mimarlar Odası’na kutlama ziyareti. Kaymakam Çelik ve Başkan Ünlü’den okul ziyaretleri. 5. Türk Dünyası Belgesel Film Festivali’nin finalistleri belirlendi.


Sayın Kaymakamımız Cevat ÇELİK Bey´in Okul Ziyaretleri
İlçemiz Kaymakamı Cevat ÇELİK Bey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK Bey ile okul ve kurumlarımızın ziyaretine devam etmekte olup bu anlamda Kız Kulesi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi…


Kaymakam Çelik Ve Başkan Özyavuz Okulları Ziyaret Etti
…Ömer Faruk Çelik ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, ilçede eğitim veren okulları ziyaret etti. Okul yöneticilerinden ihtiyaçları hakkında bilgi alan Kaymakam Çelik ve Başkan Özyavuz…


Kaymakam Mehmet TUNÇ Bey’in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.
Kaymakam Mehmet TUNÇ Bey, İlçe Yazı İşleri Müdürü Halit ÇELİK ve İlçe Özel İdare Müdürü Osman KADAK ile birlikte Sarısalkım köyünde bulunan Sarısalkım İlk-Ortaokulunu ziyaret ettiler.


Başkan Ünlü’den, Kaymakam Çelik’e Hayırlı Olsun Ziyareti
…Ekrem Ünlü, ilçeye yeni atanan Kaymakam Mustafa Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Ünlü, “Göreve başlayan kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.


Kaymakam Çelik’ten Mahalle ve Okul Ziyareti
Harran Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, okul ve mahalle ziyaretlerinde bulundu. Sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Çelik, okullarda incelemelerde bulundu.


Kaymakam Çelik Okul Ziyareti
Kaymakam Çelik okul ziyareti. VAN (AA) – Özalp Kaymakamı Abdulkadir Çelik, Aksorguç İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Başkan Arısoy’dan Erzincan Valisi Mehmet Makas’a “hayırlı olsun” ziyareti.


KAYMAKAM ÇELİK YÜKSEK OKULU ZİYARET ETTİ – Taşova…
…Meslek Yüksek okulunu 16 Haziran 2020 Çarşamba günü ziyaret etti. bulunan Kaymakam Çelik, Meslek Yüksek okul Müdürü Dr Başkan ALP Kargı yerel basınla amasya’da buluştu.


Kaymakam Ve Belediye Başkanı Okulları Ziyaret Etti
Kaymakamı Ömer Faruk Çelik ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, okulları ziyaret etti. Kaymakamlardan Başkan Özyavuz’a ziyaret. Kaymakam Ayca’nın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.
OBD2 Diagnostic Tool