Mersin Üniversitesi – Haberler – Üniversitemiz YÖK Sanal Fuarında
yaziisleri@mersin.edu.tr. E-Tebligat: 35632-32362-84960. Türkçe. Üniversitemiz YÖK Sanal Fuarında Tanıtılıyor. 2020-07-20 13:21:48 – 416.


Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında Tanıtılıyor – Bursatv
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″ başladı. Mersin Üniversitesi de fuarda çeşitli etkinliklerle yer alıyor.


Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında Tanıtılıyor
Mersin üniversitesi de sanal stantta yerini alarak, uluslararası öğrencilere tanıtım yapmaya başladı. Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında tanıtılıyor.


Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında Tanıtılıyor
…Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″ başladı. Mersin Üniversitesi de sanal fuarda çeşitli etkinliklerle yer alıyor.


Üniversitemiz Study In Turkey YÖK Sanal Fuarında Yerini Aldı
…yıl ilkini düzenlediği Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı başladı. YÖK Sanal Fuarında üniversitemiz birimleri, çalışmaları, projeleri ve başarılarıyla katılımcılara tanıtılıyor.


Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında Tanıtılıyor
…Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″ başladı. Mersin Üniversitesi de fuarda çeşitli etkinliklerle yer alıyor.


TRT Haber: Türk Üniversiteleri Sanal Fuarda Tanıtıldı
YÖK tarafından Türk üniversitelerinin yurt dışında tanıtılması için başlatılan “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″, ilk gününde yoğun ilgi gördü.


Üniversitemiz, YÖK Sanal Fuar’daki Seminerde Anlatıldı
…de dijital ortamda tanıtıldığı ilk sanal fuarda, uluslararası öğrencilere Bartın ve Bartın Üniversitesi hakkında bilgiler verildi. Üniversitemiz, “YÖK Sanal Fuarda” uluslararası öğrencilere tanıtılıyor.


Türk Yükseköğretimi YÖK’ün İlk Sanal Fuarıyla Yarın Dünyaya Açılıyor
Bu kapsamda yükseköğretim sistemindeki ilk sanal fuar, “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″ adıyla düzenlenecek. Mersin Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alacak.


Mersin Üniversitesi, YÖK Sanal Fuarında TanıtılıyorMersin
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020″ başladı. MEÜ de sanal fuarda.