Motorola prezentuje nowe smartfony 5GEdge i Edge+
Firma zaprezentowała oficjalnie telefony Motorola Edge i Motorola Edge+, z których zwłaszcza ten drugi plasuje się na wysokiej półce smartfonów. … Motorola prezentuje nowe smartfony 5G


Edge i Edge+ 5G – flagowce Motoroli zadebiutują 22 …
Edge i Edge+ 5G – flagowce Motoroli zadebiutują 22 kwietnia Opublikowane: 13.04.2020. Już niedługo, 22 kwietnia o godzinie 11.00 CDT (czyli 18.00 naszego czasu), Motorola zaprezentuje swojego nowego flagowca – a w zasadzie dwa modele, Edge i Edge+. … Smartfony Motorola Edge i Edge+ miały zostać zaprezentowane już dwa miesiące temu …


Motorola Edge i Edge+ oficjalnie. To smartfony, na które …
Na szczęście dziś najwięksi fani Motoroli dostali to, na co długo czekali, a mianowicie smartfona z najwyższej półki, który nie chodzi na kompromisy. Poznajmy rodzinę Motorola Edge, w której skład wchodzi średniopółkowy model Edge i flagowiec Edge+.


Premiera Motorola Edge i Edge+. Piękne i mocne flagowce …
Motorola Edge i Edge+ oficjalnie. Piękne, mocne i niespotykanie drogie! Motorola Edge i Motorola Edge+ zostały… Promocja ostatniej szansy: kup przepięknego Xiaomi Mi 9T w świetnej cenie! Xiaomi Mi 9T doczekał się dobrej… Przyspieszamy działanie smartfona Xiaomi i Redmi. Co zrobić, by działał lepiej? Jeśli Twój smarrtfon Xiaomi …


Oto Motorola Edge i Motorola Edge+. Moto wraca na …
A skoro Motorola Edge+ staje w szranki z najlepszymi, najdroższymi smartfonami, to musi też być gotowa na bardzo surową krytykę i wnikliwy osąd, czy warta jest tak dużej sumy pieniędzy. O tym jednak przekonamy się dopiero wtedy, gdy Motorola Edge+ trafi do nas na testy. Czekałem na topowy smartfon Motoroli od co najmniej 5 lat.


Smartfony motorola edge+ i edge, czyli kompletnie nowe
motorola edge+ najpotężniejszy smartfon w historii firmy ujrzał światło dzienne. Nie tylko 108 megapikseli w głównym aparacie na tylnej ściance, ale i superwydajny chipset Snapdragon 865 z 12 GB RAMu budzą zachwyt i respekt. Jest też mniej wydajna motorola edge.


Motorola Edge+ i Edge: nowe flagowce od dawnego giganta
Póki co nie wiemy ile będzie kosztować Motorola Edge+ i kiedy będzie dostępna. Jednak biorąc pod uwagę sugerowaną cenę za wersję Edge (info poniżej) to możemy spodziewać się wydatku na poziomie 3500-4000 złotych. Motorola Edge do pary. Do pary z Edge+ zaprezentowano również słabszy model jakim jest Edge.


Tak może wyglądać Motorola Edge+ | Tabletowo.pl
Po raz pierwszy od dłuższego czasu Motorola może zaprezentować flagowca, który zwróci uwagę użytkowników na całym świecie (seria Moto Z, z uwagi na narzuconą odgórnie specyfikę, miała z tym problem). W sieci pojawiły się zdjęcia nowego smartfona i spodziewamy się, że zadebiutuje on na rynku jako Motorola Edge+.


Motorola Edge+ to będzie smartfon, którego firma potrzebuje
Fot. Motorola Edge+ / OnLeaks. Na Twitterze pojawił się render nowego urządzenia od Motoroli, który stworzony na podstawie jego planów. Oczywiście w rzeczywistości smartfon będzie zapewne trochę odbiegał od tego, co możemy oglądać na renderach, ale nawet na nich sprzęt prezentuje się wyjątkowo ciekawie.


Motorola Edge i Motorola Edge+ – znamy datę premiery
“Zwykła” Motorola Edge to natomiast Snapdragon 765G i aparat w konfiguracji (64 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix). Oba telefony dostaną oczywiście modemy łączności 5G. W sieci mówi się, że na niektórych rynkach smartfony zadebiutują w ramach rodziny Moto One. Oznacza to, że one również będą rozszerzać program Android One. Niestety, ceny …
TPMS Sensor