Żłobek – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
Żłobek jest jedną z kilku form opieki nad małymi dziećmi (do 3 r.ż.), których celem jest pomoc rodzicom w godzeniu pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi (opieką nad dziećmi).


Klocki Playmobil City Action Nieoznakowany Pojazd
Playmobil City Action Nieoznakowany Pojazd Jednostki Specjalnej 9361 od 84,08 zł Opinie Klocki Plastikowe, Z serii Playmobil City Action, Dla chłopców, Dla przedszkolaka (3 lat). Porównaj ceny


Plaża w Świnoujściu – Wymarzony Wypoczynek | West Baltic
Ważnym kryterium jest także stopień dostosowania wybrzeża do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na plażę uhonorowaną Błękitną Flagą nie dostaną się pojazdy ani osoby planujące biwakować bezpośrednio nad morzem. Dzięki spełnieniu tych norm unikniesz przykrego widoku śmieci wzdłuż brzegu.


Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych – ceny i opinie
Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych oferty już od 2962,50 zł . Leki otc, suplementy i wiele wiele więcej dla Twojego zdrowia. Szybka i bezpieczna wysyłka na Ceneo.pl.


Gdzie kąpać się w Olsztynie? Lista i subiektywny przegląd
super informacja: “Dzikie kąpielisko przy moście nad Jeziorem Długim powstało spontanicznie stosunkowo niedawno” a wystarczyłoby zajrzeć do archiwum GO (dawny GŁOS OLSZTYŃSKI i zobaczyć zdjęcia z lat 60-siątych i nie pisać bzdur – sama się tam kąpałam a już wtedy nie było to młode kąpielisko.


Wioska indiańska Zator – prześpij się windiańskimi tipi
Łącznie posiadamy: 25 toalet, 25 kabin prysznicowych z przebieralniami, w tym 3 toalety i prysznice dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, każdy kompleks wyposażony jest w suszarki do włosów, dozowniki z mydłem, suszarki do rąk oraz przewijaki.


Co odliczyć w ramach ulgi? – niepelnosprawni.pl
Gwarantuje oszczędność czasu i nie generuje dodatkowych kosztów (pozwala też ominąć problem dostosowania urzędów do potrzeb osób z niepełnosprawnością). Bez tzw. podpisu kwalifikowanego złożymy najpopularniejsze formularze: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-16A oraz PIT-19A za 2012 r. i wniosek PIT-16 w 2013 r.


Usługi dla obywatela – Gov.pl – Portal Gov.pl
Sprawdź, gdzie załatwisz swoją spraw…Sprawdź swój pojazd…Skorzystaj z dofinansowania do zakupu oprzyrządowania samochodu – narząd słuchu (usługa online) dofinansowanie, dostosowanie samochodu do potrzeb osoby z dysfunkcją narządu słuchu, osoba z dysfunkcją narządu słuchu, samochód.


Hotel Chotowa Dębica, Podkarpacie – Grand Chotowa*** Resort
Oferty specjalne. Sprawdź nasze oferty i bądź na bieżąco, a nie ominie Cię żadna okazja!…> Sprawdź szczegóły. Twój dzień. Twoje wesele…Natomiast w Gabinetach Masażu możecie Państwo skorzystać z wyjątkowej oferty masaży i zabiegów na ciało dostosowanych do Waszych potrzeb, pielęgnujących i relaksujących. > sprawdź…


Poradnik podatnika: 15 pytań o ulgę rehabilitacyjną
Na przełomie roku, gdy zbliża się czas wypełniania PIT, do Centrum Integracja i naszej redakcji trafia wiele pytań dotyczących ulgi rehabilitacyjnej. Przedstawiamy 15 odpowiedzi na najczęstsze z nich. Sprawdź, na czym możesz zaoszczędzić.
Autel Diagnostic Tool