Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym
Dyrekcja Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach poinformowała, że w III Klinice Radioterapii i Chemioterapii potwierdzono badaniem PCR jeden przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2.


Koronawirus w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach
Do pierwszy przypadku zakażenia koronawirusem doszło w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Zakażoną osobą jest pielęgniarka, która nie miała – i nadal nie ma – objawów COVID-19.


Pierwszy przypadek zakażenia w Instytucie Onkologii
Dzisiaj w Gliwicach. STRONA GŁÓWNA; WYDARZENIA. Wszystko BIZNES KULTURA NA SYGNALE POLITYKA ROZMOWY SPORT. Pierwszy przypadek zakażenia w Instytucie Onkologii „Politechnika przeciw epidemii” Wesprzyj naukowców! Prototyp komory odkażającej jest już gotowy! …


Koronawirus w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach
Do pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem doszło w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Zakażoną osobą jest pielęgniarka, która nie miała – i nadal nie ma – objawów COVID-19.


Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym
Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach Data dodania: 2020-04-14 Gliwice Dyrekcja Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach informuje, że w III Klinice Radioterapii i Chemioterapii potwierdzono badaniem PCR jeden przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2.


Gliwice: Koronawirus w Instytucie Onkologii! SARS-CoV …
Jest pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Koronawirusa testy potwierdziły u jednej z pielęgniarek. Koronawirusa stwierdzono III Klinice Radioterapii i Chemioterapii.


Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym
Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach Dyrekcja Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach informuje, że w III Klinice Radioterapii i Chemioterapii potwierdzono badaniem PCR jeden przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zakażoną osobą jest pielęgniarka, która nie miała, i nadal nie ma, objawów COVID-19.


Pierwszy przypadek koronawirusa w Instytucie Onkologii
Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Zarażona to jedna z pielęgniarek. Dyrekcja placówki podjęła już odpowiednie działania. W III Klinice Radioterapii i Chemioterapii na co najmniej 7 dni wstrzymano przyjęcia.


Koronawirus. Polska. Gliwice. Potwierdzono pierwszy
Koronawirus. Polska. Gliwice. Potwierdzono pierwszy przypadek w Narodowym Instytucie Onkologii (zdjęcie ilustracyjne)) (EAST_NEWS, Fot: Jan Bielecki/East News)


Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Narodowym
Dyrekcja Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach poinformowała, że w III Klinice Radioterapii i Chemioterapii potwierdzono badaniem PCR jeden przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zakażoną osobą jest pielęgniarka, która nie miała, i nadal nie ma, objawów COVID-19.
Launch Diagnostic Tool