Koronawirus we Włocławku?! Pacjentka z przychodni w
Do sytuacji doszło w poniedziałek 9 marca w przychodni na ulicy Traugutta we Włocławku. Według naszych ustaleń kobieta, która przyszła do przychodni miała założoną maseczkę i rękawice. Według nieoficjalnych ustaleń zgłosiła się do przychodni z objawami koronawirusa. W ostatnim czasie miała wrócić z zagranicznej wycieczki.


Informacje organizacyjne dot. działań związanych z
Dyrektor Centrum Onkologii informuje, że ze względu na podwyższone zagrożenie epidemiologiczne, spowodowane sezonem infekcyjnym oraz sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SRS-CoV-2 zostają wstrzymane do odwołania odwiedziny we wszystkich oddziałach Centrum Onkologii. – Jeżeli masz infekcję zostań w domu! – Jeżeli miałeś kontakt z osobą chorą lub byłeś za …


Przybywa zakażonych koronawirusem w Bydgoszczy, Toruniu …
Z każdym dniem rośnie liczba zakażonych koronawirusem. W woj. kujawsko-pomorskim mamy aż 109 osób z pozytywnym wynikiem na COVID 19. Skąd mamy najwięcej chorych? 2 kwietnia prezydent …


Koronawirus w Bydgoszczy i regionie. 12 osób objętych …
– Musimy nauczyć się, jak postępować. Jeśli mamy katar, kaszel, jesteśmy chorzy, to zostajemy w domu. Dzięki temu my szybciej dojdziemy do siebie i nie będziemy zarażać innych. W przypadku koronawirusa najważniejsze, by widząc u siebie jakiekolwiek objawy, nie iść do lekarza, a zadzwonić pod odpowiednie numery.


Parking przy Centrum Onkologii we Włocławku powinien być …
Przy Centrum Onkologii przy ul. Królewieckiej we Włocławku znajduje się parking miejski, który objęty jest płatną strefą parkowania. Zdaniem mieszkańców, chorzy nie powinni płacić za parkowanie w tym miejscu. W imieniu pacjentów filii Centrum Onkologii przy ul. Królewieckiej we Włocławku interweniował radny miejski Jacek Buława.


Archiwa: Wydarzenia – www.co.bydgoszcz.pl
Dyrektor Centrum Onkologii informuje, że ze względu na podwyższone zagrożenie epidemiologiczne, spowodowane sezonem infekcyjnym oraz sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SRS-CoV-2 zostają wstrzymane do odwołania odwiedziny we wszystkich oddziałach Centrum Onkologii.


Koronawirus w Kujawsko-Pomorskiem – raport na żywo …
Koronawirus w województwie kujawsko-pomorskim. Najnowsze informacje na temat walki z epidemią w regionie. Podajemy na bieżąco komunikaty władz wojewódzkich, samorządowych oraz służb …


Jak pół wieku temu wirus z Chin zajrzał PRL-owi w oczy …
Mieliśmy z nią do czynienia przez trzy kolejne lata, a ściślej trzy grypowe sezony (okres zimowy). Pierwsza po II wojnie epidemia grypy pojawiła się w Polsce w 1957 roku. Z dzisiejszej perspektywy nie była ona dziełem zjadliwego wirusa, w dodatku przyszła stosunkowo późno, bo dopiero w marcu i szybko się skończyła.


W szpitalu we Włocławku brakuje odzieży ochronnej i …
Z SOR-u we Włocławku do szpitala zakaźnego. … Szanowna Redakcjo proszę zapytać w takim razie dlaczego lekarze, pielęgniarki i ratownicy przy 2 ostatnich podejrzeniach pacjentów zostali odesłani na kwarantanne ? … Oficjalnie w województwie Kujawsko Pomorskim mamy 352 przypadków zarażenia koronawirusem w naszym województwie i 9 …


Włocławek: Zakład Radioterapii przyjmie pierwszych …
Nowopowstały Zakład Radioterapii we Włocławku, będący częścią Centrum Onkologii w Bydgoszczy, dziś rozpoczyna przyjmowanie pierwszych pacjentów. W placówce został zamontowany nowoczesny akcelerator, a kolejny ma rozpocząć pracę wiosną przyszłego roku.
code reader